AS Norge.no

WWW.GULDVOG.COM.PH Jan Guldvog

A/S Norge.no Norge AS.no Norge A/S.no Norway Ltd.no

Siste Nytt! Økonomi Kunngjøringer! Normaltid i AS Norge.no!

Mr. Jan Gerhardsen Guldvog i AS Norge.no

Nesodden Kirke, Nesodden, NORGE:

"Med Lov skal LANDET Kristnes! :)"
Hurtigbåten M/S "PRINSEN"

Opphavsrett: Budstikka. Lysaker Brygge, Bærum, Norge, våren 2008 (Gregoriansk kalender!)

Bilde fra Statsministerens Kontor, Akersgata 40, G-blokken (lavblokken),
(nåværende Finansdepartementet) tatt mandag, den 19. november 1951
(Gregoriansk kalender!), i forbindelse med Regjeringsskifte!
Se Guldvog.priv.no for mèr informasjon!
Ytterligere detaljer om bildet finnes her!
Fotograf: Leif Ørnelund
Takk til www.oslobilder.no og Oslo museum, for dette vakre bildet!

Kontaktopplysninger for hjemmesiden til AS Norge.no:

Firmanavn: WWW.GULDVOG.COM.PH Jan Guldvog
Organisasjonsnummer: NO 915 565 808
Telefon: +47.800-17-000 (gratis grønt nummer i AS Norge.no!)
Telefax: +47.800-17-000 (gratis grønt nummer i AS Norge.no!)
Mobil: +63.995-419-1760 (Filippinene!)

Firmaadresse:
WWW.GULDVOG.COM.PH Jan Guldvog
Organisasjonsnummer: NO 915 565 808
Ursvikveien 10
NO-1450 Nesoddtangen
NORGE

Postadresse:
WWW.GULDVOG.COM.PH Jan Guldvog
Organisasjonsnummer: NO 915 565 808
TIMBERLAND HOMES
B 5, L 12 & 13, GANGO
OZAMIZ CITY, PH-7200
REPUBLIC OF THE PHILIPPINES

Epost-adresser:
Firmapost: firmapost@as-norge.no
Reklame: reklame@as-norge.no
Øvrige epost-adresser:
Mr. Jan Gerhardsen Guldvog: jan.gerhardsen.guldvog@as-norge.no, direkte innvalg: +47.800-17-000 ext. 8501
Ma'am Rhea Kristine G.: rhea.kristine.g@as-norge.no, direkte innvalg: +47.800-17-000 ext. 1174
Ma'am Annalyn G.: annalyn.g@as-norge.no, direkte innvalg: +47.800-17-000 ext. 1174
Ma'am Joy G.: joy.g@as-norge.no, direkte innvalg: +47.800-17-000 ext. 1174

AS Norge.no ble sist oppdatert tirsdag, den 2. juni 4'004 kl. 09:14 GMT+0043
(lokal sanntid, referansepunkt aksen Oslo Domkirke-Oslo Sentralstasjon, Oslo, Norge)

AS Norge.no ble sist oppdatert tirsdag, den 2. juni 4'004 kl. 16:46 GMT+0815
(lokal sanntid, referansepunkt Ozamiz Airport, Ozamiz City, Filippinene)